Our Listings

The Garson Team's Listings

Real Estate Listings in New York City

Status
Price
Active
$4,650,000
30 W 15th St, Unit 9S
3
Beds
2
Baths
2500 Sq.Ft
1918
Sold
$3,495,000
20 West 77th Street, Unit 15A
3
Beds
3
Baths
—Sq. Ft.
— / Sq. Ft.
Active
$2,500,000
17 Murray St, Unit 4
2
Beds
2
Baths
Sq.Ft
Sold
$2,425,000
515 West 18th Street, Unit 701
1
Beds
2
Baths
1,085 Sq. Ft. Sq.Ft
$2,235 / Sq. Ft.
In Contract
$2,369,000
70 E 10th St, Unit 3B
2
Beds
2
Baths
Sq.Ft
Sold
$2,250,000
101 West 12th Street, Unit 6MN
3
Beds
3
Baths
—Sq. Ft.
— / Sq. Ft.
Sold
$1,995,000
200 East 16th Street, Unit 14C
2
Beds
2
Baths
—Sq. Ft.
— / Sq. Ft.
Sold
$1,900,000
868 Lorimer Street, Unit 4C
2
Beds
2
Baths
1,238 Sq. Ft. Sq.Ft
$1,535 / Sq. Ft.
Active
$1,799,500
444 E 86th St, Unit 15G
3
Beds
2
Baths
Sq.Ft
Active
$1,750,000
16 Sutton Pl, Unit 1A/1B
4
Beds
4
Baths
Sq.Ft
Sold
$1,700,000
444 East 86th Street, Unit 12G
3
Beds
2
Baths
—Sq. Ft.
— / Sq. Ft.
In Contract
$1,475,000
200 East 16th Street, Unit 5LM
2
Beds
2
Baths
—Sq. Ft.
— / Sq. Ft.